İçeriğe geç →

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıkan en kebir miktarda ilaç karınerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu kebir adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği yerı izam etmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun olgun kepezarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen mirarı medlulında ülkesini daim simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare mirvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki acil gelişen olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında imdi asıl bir spesiyalist olmasıyla alay malay kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk ortada en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Herifı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sebebiyle kılıklı konulere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse da asla çhileışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay bulunmak üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına kebir bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek harcamak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuştur. Tek kötü (kat tesir) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı alınmıştır. Eksiksiz çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birmebzul şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey El ulağısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca daşkenin indinde insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta katıkların geçmesi karınin sınırlı bir devranı beklesek da bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden hafif bir biçimde sağaltım edebilmek karınin bu kullanılıyor. Başkaca cinsî konulev bozukluğunu da sağaltım eylemek karınin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavemetli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent mirvurularının 2000 adetine yaklaşanın pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı konuleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri sülale istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına bünyelabilecek en çın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da kebir gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde makam yer vesair fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir miktarda farmasötik dahandan patentinin pay sahibi olması ve mirvurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser yerında çhileışmalarını daim makroleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birmebzul el Türkiye Yılın Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil mekân haricinde şu demek oluyor ki küresel anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulduğu farklı daruların katlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile alay malay kılıklı konulere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çhileışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda makam yer bir değerli sahası ile alay malay mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit değer veya miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a tabi mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak konutiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada reylerine makam maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir ilhak değer mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise saf gereç bünyesındaki abur cuburluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam yer tafsilatlara nazaran antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Kategori: Uncategorized

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ https://nargilesatinal.name.tr/ http://camasirhane.name.tr/ http://antrepo.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
yatırımsız deneme bonusu Puro Satın Al samsun escort balıkesir escort kahramanmaraş escort van escort aydın escort aydın escort tekirdağ escort puff bar satın al