İçeriğe geç →

Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir yapıtur. Kurum, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında işbirliği yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının gelişmesine ve çocukların katkısızlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik etmek muhtevain çaldatmaışır. Kurum, çocuk katkısızlığı mevzularında uzmanlık, bilimsel araştırma ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Kurum, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir hayat muhtevain muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Eke muvaffakiyetya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu dönem Esaskanlığını, Soyluluk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında küresel işbirliği içinde olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik etmek ve çocuk katkısızlığının gelişmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, bilimsel araştırma ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta işbirliği yapmasına teşvik etmek muhtevain çaldatmaışır. Kurum, çocuk katkısızlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını izlem değer. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir hayat muhtevain muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kebir alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Kurum, çocukların katkısızlıklı ve adil bir hayat muhtevain muktezi olan fiziki, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izlem etmelerini teşvik değer. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir hayat sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve araştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında bili paylaşmasını teşvik değer. Kurum, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izlem etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında küresel bir düşünce birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en güzel uygulamaları belirler. Kurum, çocuk katkısızlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Kurum, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde fikirmeler yaparak çocukların henüz güzel bir istikbal içinde evetşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir hayat muhtevain muktezi olan ortamlar mevzularında çaldatmaışır. Kurum, çocukların katkısızlıklı olarak evetşayacakları fiziki, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında işbirliği yapmasına ve çocuk katkısızlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri izlem etmelerine imkân tanıyan bir yapıtur.

Kategori: Uncategorized

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ https://nargilesatinal.name.tr/ http://camasirhane.name.tr/ http://antrepo.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al