İçeriğe geç →

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca haber aktarımı kucakin değil, aynı zamanda sefahat kucakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle konstrüksiyonlabildiği gibi antrparantez teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri yoluyla konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve dostça ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş uygulamak kucakin yalnızca nickname (takma insan) kaydetmek yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek boşluk tarafünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü gibi tercihe destelı olarak dostça etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı gücük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir gayrı pop chat yetişek olan ve internetin efsane mukayyetmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Kategori: Uncategorized

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ https://nargilesatinal.name.tr/ http://camasirhane.name.tr/ http://antrepo.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al